Hlavní nabídka
O nás

Proč Truhlářství Šilhán?

  • Jsme výrobci - vestavěné skříně, kuchyňské linky a ostatní nábytek pro Vás vyrábíme již od roku 1997.
  • Jsme odborníci - za dobu naši působnosti na trhu jsme vyrobili a namontovali stovky vestavěných skříní a viděli spoustu neodborně zpracovaných výrobků.
  • Máme několik vzorkových prodejen, kde se na Vás těší vyškolení pracovníci s osobním přístupem k zákazníkovi.
  • Cenová kalkulace a grafický návrh ve 3D zobrazení zdarma.
  • Používáme vysoce kvalitní a funkční materiály v širokém výběru.
  • Sledujeme trendy a novinky.

Proč právě nás?

Firma TRUHLÁŘSTVÍ ŠILHÁN se zaměřuje především na kvalitu a moderní design. Ať už se Vám u nás líbí kuchyňské linky, či nábytek – vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, postele,  dětské pokoje , stoly, koupelnový nábytek, kancelářský nábytek nebo ostatní truhlářské výrobky, vždy se jedná o prvotřídní kvalitu. Vyrábíme nábytek ve srovnatelné kvalitě s nejlepšími  tuzemskými výrobci, ale směle dokážeme konkurovat i výrobcům ze zahraničí. Naším hlavním cílem je pro Vás vyrobit dokonalý interiér - domova, kanceláře, restaurace atd.. Naše služby zahrnují kompletní servis počínaje od návrhu, přes odbornou konzultaci a pomoc při výběru materiálů a desénů ,až po profesionálně provedenou montáž . Naše výhoda spočívá v tom, že jsme výrobci nábytku a né pouze dodavatelé, to v praxi znamená, že řešíme se zákazníkem všechny detaily a drobnosti, které by dodavatel se sériovou výrobou zákazníkovi nebyl schopen poskytnout.Tyto všechny výhody jsou samozřejmě za standardní ceny bez nároku na příplatek za atyp. Vaše představy a sny měníme ve skutečnost.


                  

 

 

Kuchyně na míru                                                                                              

                                                                                                   

Více jak desetiletá zkušenost a mnoho úspěšně realizovaných zakázek nás řadí mezi zavedené výrobce nábytku. Každá kuchyň od návrhu až po předání je originál, který spolu se zákazníkem tvoříme dle jeho nároků a představ. Kuchyně na míru jsou vybaveny kováním v několika cenových kategoriích, dle výběru zákazníka.


Vestavěné skříně


Nabízíme kvalitní kování od firem  Tilia a Schachermayer, které je dostatečnou zárukou pro pohodlné a snadné užívání vestavěné skříně.Těmito skříněmi lze řešit prostor na chodbách, v předsíních, ložnicích, podkrovních prostorech, ale i v jiných částech domů. Barevné provedení a výběr materiálu vždy odpovídá požadavkům zákazníka.
Dále nabízíme

- dodávku a montáž kuchyňských spotřebičů
- výrobu různého atypického nábytku
- obývací a dětské pokoje
- vybavení kancelářských a reprezentačních prostor

© 2020 Miroslav Šilhán – truhlářství

x x
Skříně Liberec|Výroba Kuchyní|Dětské pokoje Liberec|Nábytek Liberec